Łódźka Atlas Arena

Ta ogromna hala widowiskowo-sportowa, znajdująca się w Łodzi powstała w 2009 roku. Trybuny znajdujące się wewnątrz niej mogą pomieścić ponad 10 tysięcy widzów, a płyta główna dysponuje, aż trzema tysiącami miejsc stojących. Konstrukcja hali została zaprojektowana tak, żeby pomieścić jak największą ilość osób oraz, żeby wyglądała jak najatrakcyjniej. W ciągu sześciu lat przez arenę przewinęło się wiele gwiazd, zorganizowano wiele imprez okolicznościowych, sportowych, charytatywnych oraz przeprowadzono wiele koncertów znanych wykonawców zarówno polskich, jak i zagranicznych.

Najbardziej spektakularnym koncertem jaki ma się odbyć w najbliższym czasie jest występ Florence + The Machine. Aby już dziś zapewnić sobie obecność tam warto wcześniej kupić bilet i znaleźć nocleg. Dobre noclegi w Łodzi można znaleźć w sieci. Warto skorzystać z portali turystycznych takich jak meteor24.pl czy eholiday.pl, gdzie w sposób szybki i łatwy znaleźć można odpowiedni obiekt dla siebie. Sprzedaż biletów ruszyła 19 czerwca. Wejściówki na koncert można nabyć na hali lub na stronach internetowych takich jak www.go-ahead.pl , www.ebilet.pl, www.biletomat.pl , www.ticketpro.pl oraz w sklepach Empik, Saturn i Media Markt. Dzień na jaki przypada koncert gwiazdy to sobota 12 grudnia 2015 rok. A więc wszyscy fani pięknej Florence mogą sprawić sobie świetny prezent na gwiazdkę w postaci wzięcia udziału w tym wydarzeniu muzycznym, na którym z pewnością nie zabraknie emocji. Przystosowana do imprez tego typu Arena, podkreśli efekt każdego uderzenia basu poprzez wysokiej jakości zamontowane tam oświetlenie oraz efekty specjalne, dzięki którym zarówno artyści jak i widzowie poczują gęsią skórkę na ciele. Gwiazda muzyki pop ma na swoim koncie takie nagrody jak: Critic’s Choice – Brit Awards, Best UK, Ireland New Act – MTV Europe Music Awards, 3 miejsce w plebiscycie BBC Sound od 2009.

One thought on “Łódźka Atlas Arena

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>